browser warning text

Tõstamaa rahvamaja

Tõstamaa Rahvamaja on valla keskne multifunktsionaalne kultuuri-ja spordikeskus. 1988. aastal valminud majas asuvad lavaga universaalsaal kultuuri ja spordi tarbeks, saal-fuajee, loengu- ja näituste ruum, ringiruumid, jõusaal, dušširuumid ja kohvik. Maja kasutatakse pidude, teatrietenduste ja kontserdite korraldamiseks, koosolekuteks, erinevate huviringide tööks, näituste korraldamiseks, kooli kehalise kasvatuse tundide, treeningute ja laagrite läbi viimiseks jpm.
Läbi aasta on kõige suurema traditsiooniga sündmused aastavahetuspidu, sõbrapäev noortele, vabariigiaastapäeva pidu, valla laste solistide konkurss, jaanipäev, vallapäevad, kadrikarneval ja jõulupidu. Iga kolme kuu järel avatakse mõni hariv näitus.

Rahvamajas tegutseb vokaal- ja folklooriansambel, segarahvatantsurühm, näitetrupp, bändikool, muusikastuudio noortele, eakate klubi, noortekeskus, väikelaste mänguring ja spordiklubi.

Spordiklubi traditsioonilised üritused on vastlapäev, jürijooks, Tõstamaa jooks, korv-, võrk- ja jalgpalliturniirid ning mälumängusarjad.

Tõstamaa rahvamaja on heade mõtete ja tegude kasvulava Edela-Pärnumaal.