browser warning text

Andro Kööbi kunstfotode näitus "Maagiline ja peidetud"

Maalikunstniku ja sisearhitektina tuntud Andro Kööp näitab meile seekord üllatusnäitusel esmakordselt oma kunstfotoloomingut.

"Olen alati pildistanud enda pärast ja enda jaoks, aga ei ole mõelnud endast kui fotograafist ega oma fotode avaldamisest. Fotožanri suur pealetung maailma kunstielus viimastel aegadel aga äratas minus soovi ja julguse ka enda kunstilist vaatet foto vahenditega väljendada. Praegusel näitusel on foto minu jaoks ainult vahend kunstiteose loomisel, seepärast panengi rõhu sõnale KUNST.

Minu esimesel kunstfotode näitusel esitlen maaliliseks ja kunstiliseks töödeldud teoseid, mille aluseks on mu enda pildistatud fotod.

Olen padulinlane ja armastan suurlinnu ning mulle meeldib inimese loodud tehisreaalsus, milles me elame, aga kuna LOODUS on mulle väga tähtis ja lähedane, siis minu esimeseks kunstfoto teemaks tuligi iseenesest loodus. Oma maaliseeriates olen kujutanud inimese ambitsioonide täitmisele allutatud loodust renessansslaadis broderiiterrasside ja kujundatud iluaedade näol. Praegusel kunstfoto näitusel aga on mu vaade loodusele, vastupidi, vahetu ja vastuvõtlik looduse aeglasele ja lummavale kulgemisele, mis kannab meid MAAGILISTESSE ja PEIDETUD maailmadesse."

FB: andro koop ART
Instagram: androkoop

Näitust toetab Ooker Reklaam OÜ.

Vaata veel:

Galerii