browser warning text

Animapesa: EV 100

Animapessa oodatakse alates 4-aastaseid lapsi koos vanematega animeeritud postkaarte meisterdama. 17. veebruaril 2018 meisterdatakse sünnipäevatervitus Eesti Vabariigile.

Animapesa on koht, kuhu pugeda koos lapsega vahvalt aega veetma ja piltidele hinge sisse meisterdama.
Animapesasse ootame alates 4-aastaseid lapsi koos vanemaga (ema-isa, õe-venna, vanaema-vanaisaga) animeeritud postkaarte valmistama. Animapesa töötuba toimub iga kuu ühel nädalavahetusel ning on seotud ajakohase tähtpäeva või teemaga. Siin saab valmis meisterdada oma kätega ekraanil liikuva tervituse kallitele inimestele. Töötoas on eesmärk meisterdada koos lapsega ja teha kahe või kolme (või terve pere :)) peale valmis üks tore tervitus, mis annab lühikese animaklipi mõõdu välja. Loomulikult jõuavad kõik vahvad kaardid ka teile meilile, et saaksite neid oma kallitele edasi jagada.

Enam pole Eestimaal vist küll ühtegi inimest, kes ei teaks, et Eesti saab veebruari lõpus juba 100-aastaseks. Aga see on ka uhke number, mida tasub uhkelt tähistada ja mis nõuab keskmiselt erilisemat sünnipäevakaarti. Näiteks liikuvat sünnipäevakaarti! Nii tähistame meiegi seda päeva natuke omamoodi - EV100 puhul väikseid animeeritud klippe tehes. Kuna see on pidupäev kõigile eestimaalastele, siis sobib sel puhul meisterdada oma lähedastele ka vahva kaart.

Kutsumegi kõiki laupäeval, 17. veebruaril kella 11.00-13.00 Animapessa koos lapsega toredasti aega veetma ja oma kallitele vahvat animeeritud tervitust meisterdama!

Kuna kohtade arv on piiratud, on vajalik end eelnevalt registreerida. Osalemissoovist tuleks kirjutada meiliaadressile lia@nukufilmilastestuudio.ee, andes teada, mitmekesi-kellega olete tulemas.

Töötoa tasu kahekesi tulles kokku 18 eurot, kolmekesi 25 eurot, neljakesi 33 eurot.

Töötuba viib läbi Liis Kokk.

Animapesa toimub laupäeviti kella 11.00-13.00 järgmistel kuupäevadel ja teemadel:

17. märts: emakeelepäev
21. aprill: maa päev
12. mai: emadepäev

Vaata veel: