browser warning text

Anna Kaarma näitus "Tüüp 121"

6. aprillil 2017 kl 19 avatakse EKA Galeriis Anna Kaarma näitus "Tüüp 121".

Tegu on Anna Kaarma esimese isikunäitusega, mille keskmes on Lasnamäele iseloomulik hoonetüüp 121. Kaarma käsitleb Lasnamäed kui eripärast arhitektuurset keskkonda, kuid analüüsib paralleelselt ka omaenda kogemust ning aja jooksul märgatavalt muutunud suhet nimetatud elamurajooni. Kasutades erinevaid meediumeid nagu video, foto, installatsioon, kunstnikuraamat ja joonistused, loob kunstnik galeriisse fragmenteeritud, kuid samal ajal mitmekülgse ja struktureeritud keskkonna, andmaks edasi nii iseenda kui ka paljude teiste inimeste Lasnamäe-kogemust.

Anna Kaarma (sünd 1992) on Tallinnas elav ja töötav kunstnik ning graafiline disainer. Ta on lõpetanud 2015. aastal Eesti Kunstiakadeemia graafilise disaini eriala (BA) ning jätkab hetkel õpinguid sealsamas fotograafia magistrantuuris.

Näitus "Tüüp 121" on avatud 29. aprillini.

Graafiline disain: Jaan Rõõmus

Kunstnik ja galerii tänavad: Eve Kask, Sebastian Saaremäe, Reimo Võsa-Tangsoo, Anu Vahtra, Loksa Betoonitehas, EKA fotoosakond.

EKA Galerii asub Vabaduse Väljak 6/8, sissepääs Tallinna Kunstihoone sisehoovist. Galerii on avatud T–L, 12–18.

25.04. kell 18.00 toimub EKA Galeriis giidituur Anna Kaarma näitusel "Tüüp 121". Ringkäiku viivad läbi Maarin Ektermann ja Anna Kaarma.