browser warning text

Comedy Estonia komöödiafestival "Põrsas Kotis"

Comedy Estonia teatab elevusega, et Von Krahli Teatris toimub seninägematu komöödiafestival nimega "Põrsas kotis".

Uudne formaat toob lavale taskuhäälingust "Tussisööjad" tuntud Mikael Meema, taskuhäälingu "Külapood" tegijad Karl-Alari Varma ja Ardo Asperki, Daniel Veinbergsi, Roger Andre ja Rauno Kuusiku.

"Põrsas kotis" festivali raames toimub kuus komöödiaetendust kuue õhtuga, mille fookuses on Comedy Estonia koomikute 2018. aasta soolotunnid. Igal õhtul ürituse esimeses pooles soojendavad mitu Comedy Estonia koomikut rahva üles ning šõu teises pooles esitab üks neist oma soolotunni. Peaesineja selgub vaid tunnike enne õhtuse šõu algust, sest omavahel
tõmmatakse loosi. Niisamuti saab kohale tulnud komöödiasõber alles saalis istudes teada, keda ta laval näeb.

"Põrsas kotis" on väga hea võimalus naljategemisega tutvumiseks neile, kes ei ole varasemalt stand-upiga kokku puutunud. "Põrsas kotis" etendusel saab näha nii lühemat komöödiaformaati kui ka pikemat tunnist etteastet ühel õhtul. Formaat, kus ka esinejad ei tea täpselt, mis õhtul juhtuma hakkab, on põnev, sest see hoiab koomikud erksana ja toob esinemistesse seninägematu energia. Rahval on aga naermise vahele lisaks ka lõbus äraarvamismäng, kes täna oma tundi esitama hakkab.

Vaata veel:

Näita kaardil Sulge kaart