browser warning text

Eesti noorfotograafide näitus

Eesti Noorfotograafide näitus on iseseisvalt tudengite poolt korraldatud galerii , mille seintele satuvad 20 kõige andekamat fotograafi.10.November kell 19:00 toimub näituse avamisüritus, kuhu on kutsutud DJ-d, fotograafid, blogijad ning meediainimesed.

Sooviksin teie tähelepanu pöörata väga eripärase ja huvitavale üritusele, mis toimub 10-15 November Telliskivil, Rohelises saalis.
Tekkis mõte korraldada näitus Eesti noorte fotograafide töödest. Galeriiseintele satub nende pilte vähe niisiis on kolitud uutmoodi galeriisse: Instagrammi. Instagrammis on midagi, mis on nii-öelda galeriide analoogid: lehed, mis postitavad isehakanud fotograafide parimaid ja meeldejäävamaid töid.
Arvasime, et virtuaalmaailm on tore küll, aga noored näevad vähe kajastust päris maailmas. Päris seintel, päris piltidega, mis eksisteeriksid ka füüsiliselt. Noortel on selleks vähe võimalusi. Seetõttu tekkis idee teha näitus, kus tutvustaksime Eesti andekamaid noori piltnikke.
10.November kell 19:00 toimub näituse avamisüritus, kuhu on kutsutud DJ-d , Eesti fotograafid, blogijad ning kuhu me ootame kindlasti ka meediaininesi.

Soovi korral on võimalik osta fotograafide töid, välismaal mida kutsutakse print-sale - ks.

Vaata veel:

Galerii