browser warning text

ETA Tantsukooli vanema astme kevadkontsert "Võime vilin"

Eesti Tantsuagentuuri Tantsukooli vanema astme kevadkontsert.

Lavastaja: Julia Koneva
Koreograafid: ETA Tantsukooli õpetajad Julia Koneva, Liisa Laine, Helena Pihel, Heili Parras, Raho Aadla, Aleksandr Žemžurov, Kaisa Selde, Elina Tamm, Dagmar Rang-Saal, Tuuli Peremees, Xenia Rudakova, Kaja Kreitzberg
Kaaskoreograafid: ETA Tantsukooli X lend
Valguskunstnik: Priidu Adlas
Graafiline disain: Peep Ploom, Must Hiir
Plakatifoto: Karoliina Voldek

Antoine de Saint-Exupery "Väike prints": "Kui ma olin kuueaastane, nägin kord ühes raamatus, mille nimi oli "Tõestisündinud lood", toredat pilti ürgmetsadest. See kujutas boamadu, kes parajasti mingit metslooma kugistab. Siin näete selle joonistuse koopiat. Siis mõtlesin ma palju džungliseikluste üle järele ja ka minul õnnestus teha värvipliiatsiga oma esimene joonistus. Näitasin oma meistriteost suurtele inimestele ja küsisin, kas minu joonistus ajab neile hirmu peale. Nemad vastasid mulle: "Mispärast peaks kübar hirmu peale ajama?" Minu joonistus ei kujutanud kübarat. See kujutas boamadu, kes elevanti seedib."

ETA Tantsukooli vanema astme kevadkontserdi tantse seovad omavahel tervikuks noorte tantsijate endi loodud etüüdid. Loomeprotsessis osalesid nii kooli vilistlased kui ka kõige pisemad tantsijad.

Korraldab: Eesti Tantsuagentuur
www.tantsuagentuur.ee