browser warning text

Haapsalu õudus- ja fantaasiafilmide festival "HÕFF"

12. HÕFF toob kevade! 28.-30. aprillini 2017 toimuv Haapsalu õudus- ja fantaasiafilmide festival on Baltimaade suurim žanrifilmide festival, mis toob publikuni viimaste aastate parimaid, julgemaid ja originaalsemaid põnevus-, fantaasia- ja õudusfilme.

Programmist ei puudu ka üha enam populaarsust koguvad friigi- ja ekstreemfilmide seansid, põnevad eriüritused ning mudapealinna parimad peod!

Kokku näeb festivalil orienteeruvalt 30 täispikka filmi. Lisaks eri žanreid koondavale põhiprogrammile, kust leiab viimase aasta parimad, julgeimad ja originaalsemad linateosed, näidatakse publikule ka nostalgiast tiinet retroprogrammi, jätkatakse friigi- ja B-filmide näitamist ning oma kindel koht kuulub ka ekstreem-horror-seansile.

Liikumispuuetega inimestele sissepääs tasuta (ligipääs ratastooliga on olemas).
Festivali filmid on mittesoovitatavad alla 13-aastastele. Erandid on festivali kodulehel ja brošüüris vastava märgistusega. Õhtuseid seansse ei soovita alla 16-aastastele.

Haapsalu õudus- ja fantaasiafilmide festival on rahvusvahelise Euroopa fantastiliste filmide föderatsiooni Méliès liige.

Festivali korraldavad Haapsalu linnavalitsus, MTÜ HÕFF ja MTÜ Pimedate Ööde Filmifestival.

Vaata veel: