browser warning text

KADI TOOM JA KAIDO KODUMÄE SALONG-KONTSERTÕHTU

Laulja Kadi Toom'i ja kitarrist Kaido Kodumäe salong-kontserdile Vana-Vastseliina õdusasse Piiri kõrtsi on oodatud kõik, kes armastavad head muusikat: ballaade, bossanoovat ja sügava sõnumiga popplugusid. Tere tulemast!

Kadi ja Kaido on koos musitseerinud juba aastaid. Duo repertuaaris on nii eesti- kui ka inglisekeelsete popplugude töötlusi kui ka Kadi omaloomingut. Kadi emotsionaalne ja mahe laul, mida täiendab akustiline kitarr, loob õdusa ja kammerliku meeleolu ning pakub mõnusat kuulamist igale maitsele. Tuntud duo muusikas jääb ruumi nii improviseerimisele kui ka meisterlikele kitarrisoolodele, kus kasutatakse ühe põneva nüansina live-elektroonikat. Ehk küll Kadi on poppmuusiku taustaga laulja, on tema lugudes alati tähtsal kohal teksti sõnum ja sügavam tähendus, mis kõnetavad pea iga kuulajat.

Kontserdisarja "Õhtud Piiri kõrtsis" raames toimuva salong-kontserdi piletid tulevad müüki alates 01. novembrist Vastseliina linnuse Neuhauseni peamajas ja Vastseliina Konsumis. Kontserdiõhtul on Neuhauseni kõrtsis avatud kohvik. Kohtade arv on piiratud. Neil, kes sooviksid juba praegu salongiõhtule pileteid broneerida, palutakse kirjutada kojaulem@vastseliina.ee.

Vaata veel: