browser warning text

Kaia Kanepi elulooraamatu autogrammitund Solarise Apollos

Neljapäeval, 16. novembril kell 18:00 toimub Solaris Keskuse Apollos Eesti tipptennisist KAIA KANEPI erakordselt ausa ja avameelse eluloolise raamatu „Reketiga tüdruk. Kaia Kanepi teekond Ameerika mägedel“ AUTOGRAMMITUND.

Kalle Muuli ja Helen Sule poolt kirjutatud raamatus on kasutatud Kaia Kanepi isiklikke päevikuid aastatest 1995-2012. Tutvu raamatuga: https://goo.gl/WGfK8G

„Sellest mängust saab alguse ränk haigus, mis vaevab mind pikki aastaid ja vajutab pitseri kogu mu karjäärile. Sellest mängust saab alguse ka mu rännak Jumala juurde, kelle poole ma lõpuks abipalvetes pöördun. Selle mänguga lõpeb minu lapsepõlv.“ Nii kirjeldab Eesti kõigi aegade edukaim tennisist Kaia Kanepi oma elulooraamatus üht oma karjääri pöördepunkti, mis muutis kogu ta elu. Meie kauaaegne esitennisist jutustab elulooraamatus esmakordselt raskest haigusest, mis teda aastaid vaevas, kuid millest ta pole seni tihanud rääkida mitte kellelegi, isegi mitte oma kõige lähedasematele inimestele, sest pidas seda nii piinlikuks. Sama ausalt ja avameelselt räägib Kaia Kanepi raamatus ka oma keerulistest isiklikest suhetest treeneritega ja dramaatilistest treenerite vahetustest. Raamatu lõpus on eraldi statistikaosa põhjaliku ülevaatega kõikidest Kaia Kanepi võistlusmängudest.

Esitluse päeval on raamat Apollo Klubi liikmele -10% soodsama hinnaga!

Kohtumiseni Solarise Apollos!

Vaata veel:

Galerii