browser warning text

Krabatimäng

T-Teater esitleb: Ottfried Preussleri teose ainetel valminud lavastus “Krabatimäng” Von Glehni teatris.

Vana vendi legend, ajatu lugu saatanlikust veskist ja hulkurpoiss Krabatist, veskisellist ja nõiameistri õpilasest.

Igaüks meist peab vähemalt kord elus"krabatimängu" päriselt läbi mängima. Tuleb otsustada, kas tiireleda eluveskis veskirattana ja lasta end voolul juhtida, või lõhkuda kindel voolusäng ja astuda koos armastatuga vabasse aga ebakindlasse maailma.

Unenägu kutsub Sind, tule! Rongad istuvad õrrel ja vaatavad Sulle otsa. Tule veskisse, kahju see sulle ei tee! Kuula meistri sõna, kuula sõna! Tule õpi musta maagiat ja lenda - viuhh! – õrrele.

"Krabatimäng" on T-Teatri esimene koostöö lavastaja Virko Annusega, kellega koos tuuakse lavale Otfried Preussleri teose "Krabat" põhjal valminud lavastus.

Lavastus jutustab omal moel noorte inimeste täiskasvanuks saamise ja maailmaga kohanemise loo. Igaüks meist peab vähemalt kord elus „krabatimängu“ päriselt läbi mängima. Tuleb otsustada, kas tiireleda eluveskis veskirattana ja lasta end voolul juhtida või lõhkuda kindel voolusäng ja astuda koos armastatuga vabasse, aga ebakindlasse maailma.

Lavastaja:
Virko Annus

Mängivad:
Hanna Allsaar
Jan-Erik Aruvald
Ingel-Marie Hiiekivi
Rasmus Ristisaar
Anti Räis
Kristel Tallo
Elis Themas
Helene Tismus
Riho Uibo
Triinu Ülemaante

Tehnika:
Raiko Rajandu

Rohkem infot T-Teatri kodulehel http://tteater.ee/ ning facebooki lehel https://www.facebook.com/TallinnaTehnikaylikooliTudengiTeater/?fref=ts

Vaata veel: