browser warning text

Kursus "Sissejuhatus animatsiooni: sukeldu multikasse!"

Kursusel sukeldume pea ees multikamaailma, aga erinevalt tavalisemast variandist, hüppame just ekraani taha ja ise proovides aimu saama, kuidas meie lemmikud multikad valmivad. See tähendab, et hakkame ise multikameistriteks.

Kursus annab laiema ülevaate animatsioonist tutvustades levinumaid animatsioonitehnikaid ja astudes samm-sammult läbi animafilmi tegemise etapid. Tehnikatest tutvume piksillatsiooniga, lamenukuga, joonisfilmiga ning ümarnuku tehnikaga, kus kasutame nukkude materjaliks plastiliini. Selle kõigega koos aga teeme läbi filmi ettevalmistavad etapid, õpime kuidas valmib lugu ja kuidas leida tegelased, meisterdame tegelased ja nende tegevuspaigad, filmime tegevuse üles ja helindame filmi. Animafilmis on omajagu mängulisust ning enamasti sünnib see paljude inimeste koostöös. Ka siin õpime mängu ja koostegemise kaudu.

Igas tehnikas valmib väike animafilmikatsetus, mille saavad õpilased muidugi ka endaga kaasa kodus vaatamiseks või juba oma varajasse portfooliosse lisamiseks.

Soovitame kursust vanusele 7-12. aastat.

Kursuse tasu 55 eurot. Hind sisaldab kõiki materjale, tehnikat, juhendamist ja väikest snäkki.

Registreerumiseks täida ankeet siin: https://goo.gl/forms/1eIlbnafS01DBHT93

Grupi suurus ühe juhendajaga kuni 12 õpilast, kahe juhendajaga kuni 20 õpilast.

Kursus toimub Nukufilmi Lastestuudio suvekooli raames. Nukufilmi Lastestuudio on juba 15 aastat toonud animatsioonialast huviharidust laste ja noorteni.

Teiste suvekooli kursustega saad tutvuda siin: https://www.nukufilmilastestuudio.ee/suvekool-2017

Vaata veel:

Galerii