browser warning text

Lotte Unenäomaailmas

Priit Pajusaare lastemuusikal.

"Lotte Unenäomaailmas" juhatab vaatajad jänes Adalberdi unenäkku, kus võib kohata nii kõikvõimalikke kummalisi tegelasi, alustades üleannetutest ustest ning lõpetades lootusetult ühte põimunud kinga ja kohvitassiga, kui sattuda kõikvõimalikesse rohkem või vähem pentsikutesse situatsioonidesse. Lühidalt öeldes osutubki Unenäomaailma lõksu jäänud Adalberdi päästmine üle ootuste värvikaks ja haaravaks seikluseks.

Seda, millist rolli on mänginud ja mängivad Lotte-lavastused laste tutvumisel muusikateatriga või teatriga üleüldse, ei saa kindlasti kuidagi alahinnata, sest fantaasiarikaste narratiivide, mida on vürtsitatud vaimukate laulutekstide ja meeldejäävate meloodiatega, populaarsus on olnud muljetavaldav. Ja sama on lugu ka Lotte-sarja neljanda lavastusega.
(Mihkel Truman, kultuur.err.ee)

Esietendus Vanemuise suures majas 28. novembril 2015.

Lotte on tore kangelane, kes meeldib nii lastele kui vanematele - lahke ja südamlik, ent ometi kamba hing. Seiklused seekord Unenäomaailmas!

Kavaleht:
http://arhiiv.vanemuine.ee/files/document/2/73169378bb66463fa9f15613ccd4b620.pdf

Vaata lisaks Lotte ettevalmistusi seiklusteks Unenäomaailmas: https://www.facebook.com/Lotte-Unen%C3%A4omaailmas-656726727800252/