browser warning text

Muusikasuvi Antoniuse õues 2017

Sumedate suveõhtute muusika 22. juunist kuni 31. augustini neljapäeviti kell 20, kokku 11 kontserti.

Muusikasuve kuues hooaeg pakub parimat meelelahutust Antoniuse õues, kus kogu suve vältel saab nautida heatasemelisi kontserte igale maitsele. Üles astuvad nii Eesti parimad muusikud kui ka külalised laiast ilmast, kuulda saab džässi, folki, eri rahvaste stiilinäiteid ja klassikalist muusikat.

Programm

22. juuni Muusikasuve avakontsert! Sandra ja Jalmar Vabarna
Sandra ja Jalmar on muusikud, kes on ammutanud teadmisi, õppides nii Eestis kui Rootsis. Hetkel tegutsevad nad koos ansamblis Trad.Attack!, kelle masterplan on mängida igas maailma riigis. Seega reisivad muusikud väga tihti. Pärimusmuusikast on läbi imbunud mõlemad ning see on inspireerinud neid ka omi lugusid kirjutama. Kontserdil kuulebki lugusid, mis neid oma muusikuteel ja eluteel kõnetanud on.
Jalmar Vabarna (laul, kitarrid)
Sandra Vabarna (laul, eesti rahvapillid)

29. juuni Elina Born & Stig Rästa
Lisaks duo kõige kuulsamale loole "Goodbye to Yesterday" saab kontserdil kuulda nii Elina hittsingleid kui ka Stigi lugude paremikku. Kava sisaldab ka mitut cover'it nii Eestist kui välismaalt. On päris kindel, et igaüks leiab enda jaoks siit midagi!

6. juuli Ansambel Go Away Bird
Eelmisel aastal "Eesti Laulu" finaali pääsenud ansambel "Go Away Bird" on tõenäaoliselt Eesti kõige rahvusvahelisem trio. Sinijuukseline multitasker Hanna Parman on Tallinna tüdruk, lugude autor Stanislav Bulganin tuleb Moskvast ja klahvpillimees Dirk Lloyd on pärit Oregoni osariigist USA-st. Laval ühineb kolmikuga muusik ja helimees Veljo Tornist kitarril ja albumi salvestusel kaasa teinud Ans. Anduri pealik Madis Aesma bassil. Ansambli debüütalbum kannab nime "Sleep on it".

13. juuli Jaagup Kreem & Taavi Langi
Jaagup Kreem on elav legend, kes kirjutanud lugematul hulgal hitte, ettekandele tulevad Terminaatori parimad palad.

20. juuli Rolf Roosalu & bänd
Rolfi võrratut lauluoskust ja erakordset suurt hääleulatust teavad juba kõik muusikasõbrad. Kutsume teid taas sellest osa saama. Kontserdil kõlavad Rolfi enda lood, tuntud hitid laiast maailmast ja muidugi ka näosaate menukamad esitused.

27. juuli Maapealne paradiis. Lenna Kuurmaa, Piret Krumm, Liina Vahtrik & bänd koosseisus Jonas Kaarnamets (kitarr), Tõnis Kivisild (bass), Madis Muul (süntesaator) ja Hans Kurvits (trummid)
Eesti popi- ja rokiklassika! Kõik kolm solisti kütsid kuumaks saate "Su nägu kõlab tuttavalt" kaks aastat tagasi, nüüd on nad laval eesti hittidega läbi aegade.
Muusikat Fixist Genialistideni ning Marju Kuudist Orelipoisini ehedas girl power bandilikus võtmes.

3. august Coffe For One. Liisi Koikson & bänd koosseisus Marek Talts (kitarr), Raun Juurikas (klahvpillid), Martti Laas (bass) ja Tiit Kevad (trummid).
Kontserdil tuleb esitlusele muusika Liisi uuelt albumilt "Coffee For One". Inspiratsiooni selleks sai ta mõni aasta tagasi Londonis õppides, mil sai tunda suurlinna elu häid ja halbu külgi. Muusika on mõjutatud erinevatest stiilidest, mis Londonis kõrva jäid.

10. august Jazz'n'Samba - Brasiilia muusikat, džässi ja sambat toovad teieni Susanna Aleksandra, Mart Soo ja Marti Tärn.
Kavas on nii portugalikeelseid palasid kui ka kauneid Heldur Karmo tõlkeid bossa novadele! Susanna Aleksandra on Eesti noorema põlve väga andekas ja suure tulevikuga džässlaulja, kes õpib hetkel Helsingis mainekas Sibeliuse Akadeemias. Ta on esinenud Eestis, Soomes, Venemaal, Prantsusmaal, Itaalias, Ameerikas jm. 2016. aastal võttis ta osa suurprojektist "Muinaslugu sinilinnust", millega seoses loodi uued versioonid tuntud eesti estraadipaladest.

17. august Kalle Sepp & ansambel Locomotiiv koosseisus Mikk Tammepõld, Priit Jääger, Viljar Norman ja Ken Koemets
Kalle Sepp on laulja ja näitleja, kellel on kogemus nii muusikali kui ka rock'n'roll'ilavadel. Tema uue bändi Loco Motiiv muusikas võib leida funk-, rock- ja popmuusika kõlavärve. Suurema osa laulude autor on Mikk Tammepõld, aga esitusele tulevad ka tuntud palad eesti levimuusikapärandist.

24. august Tanel Padar ja Tomi Rahula. Parem veelgi!
Akustiline kontsert, kus esitusele tulevad nii The Suni kuulsaks lauldud hitid kui ka täiesti uued lood. Eelmise hooaja publiku lemmik!

31. august Muusikasuve lõpupidu! Ansambel Shanon
Shanon on mõnusat eestikeelset, meloodilist ja raadiosõbralikku pop-/rock-muusikat mängiv kollektiiv.
Tänu esiksinglile "Üksinda", mis ilmus 2008. a suvel ja vallutas pea kõik raadiojaamade tipud, saavutas Shanon kiiresti üleriigilise tuntuse ning oli vaieldamatult kuumim uustulija. Bändi edu jätkub tänaseni, nad on pidevalt olnud muusikatabelites kõrgetel kohtadel.

Vaata veel: