browser warning text

Taavi Peterson ja Markko Sunni Tartu Songwriters Clubis

21. aprillil toimub selle hooaja viimane Tartu Songwriters Clubi kontsert, kus astuvad üles Taavi Peterson ja Markko Sunni.

"Oma muusika on see, mis lõpuks loeb," võtab enda kujunemisloo kokku TAAVI PETERSON. Mis saakski Tartu Songwriters Clubi paremini sobida?

Kümne aasta eest "Eesti otsib superstaari" esimeses hooajas tuule tiibadesse saanud laulja muusikutee on kulgenud läbi klassikalise rocki ning saanud mõjutusi heitlikest rännakutest maailma eri paigusse. Kõik see on suunanud muusiku talle omase maailmapildi ja tunnetuseni, millest saame aimu tema kontserdil. Kuulda saab valikut Taavi omaloomingust, millest tuntumad lood on ehk "Tibet Ocean", "Heat of Pacific" ja "Story of Life".

Kontserdi esimeses pooles esineb MARKKO SUNNI. Enda loomingut esitaski ta viimati aasta eest Tartu Songwriters Clubis.

Selle aja sees on ta olnud kauge muusika loomisest, kuid samas teinud teisi muusikalisi projekte Nüüd on aga aeg taas omalooming lavale tuua.

Ta on püüdnud välja noppida mõtteid ja helisid enese sisemaailmast. Spontaanselt kirja pandud read ja viisijupid on täis lihtsust ja nendes peitubki vägi.

"Kuulda saab seda, mis on minus peidus olnud tükk aega. Minu esituses selgub, mida ma teen ja kes ma olen," võtab Markko oma kontserdi kokku.

Tartu Songwriters Club on lauljate-lauloojate kohtumispaik, kus kaks korda kuus esitavad omaloomingut rohkem ja vähem tuntud autorid-laululoojad. Kontserdid toimuvad Tartu Ülikooli kohvikus ja juhatavad sisse 4.-6. mail 2016 toimuva autorilaulufestivali Mailaul.

Autorilaulufestivali aastaprogrammi kuuluvad kontserdid Tartu Songwriters Clubis, loomelaager Nordic Baltic Songwriters Summit, autorilaulufestival Mailaul (4.-6. mai 2017) ning suvine kontserdisari Tornimuusika. Programmi toetavad Tartu linn, Kultuuriministeerium, Eesti Kultuurkapital, Tartu Kultuurkapital, Hasartmängumaksu nõukogu, Põhjamaade Ministrite Nõukogu jt.