browser warning text

The Ilves Sisters "Cherbourgi vihmavarjud"

The Ilves Sisters uue kavaga "Cherbourgi vihmavarjud" - maailmakuulsad menulaulud muusikalidest ja filmidest. Selle aasta suveõhtud tõotavad tulla eriti mõnusad ja muusikarohked.

Publiku seas palavalt armastatud õdede bänd The Ilves Sisters esineb suvel üle Eesti täiesti uue kontsertkavaga, mis sisaldab maailmakuulsaid menulaule populaarsetest muusikalidest ning filmidest.

Neil kontsertidel saab õdede esituses kuulda tuntuid palu muusikalidest "Grease", "Evita", "Ooperifantoom", "Helisev muusika", "Lauldes vihmas", "Cherbourgi vihmavarjud" ning Abba loomingul põhinevast muusikalist "Mamma Mia!". Teiste seas tulevad esitusele laulud "Singing in the Rain", "The Sound of Music", "Don’t Cry for Me Argentina" ja "Summer Nights". Laulud kõlavad nii eesti kui ka inglise keeles. Kontserdile on oodatud igas vanuses kaasaelajad, sest muusikarõõmu jagub nendel õhtutel igaühele!

The Ilves Sisters koosneb viiest säravast ning andekast õest, kes on muusikueluga alustanud juba lapsepõlves ning klassikamaailmas kõrgelt hinnatud. Ansambel sai tuule tiibadesse möödunud aasta alguses ja sestpeale on antud hulganisti kontserte, mis on publiku poolt väga soojalt vastu võetud.