browser warning text

Tõnis Mägi & Jarek Kasar. Sõbrapäeva kontserdid

Sõbrapäev on tulekul ning Tõnis ja Jarek teevad seda jälle!

Üle pika aja on nad ühiselt laval ning annavad vaid kolm kontserti, seltsiks nende ustavad kaaslased – klaverid (ilma tiibadeta). Vahepeal on nii mõndagi toimunud ja aeg-ajalt tuleb ikka vanad sõbrad üle vaadata, muljeid vahetada ja muidugi koos laulda, sest muusika päästab maailma!

Võtke kaasa enda parimad sõbrad ja kaaslased ning tulge pühendage see õhtu iseendile. Koos mõnusa huumori ja soojade tunnetega pakuvad teile seltsi umbes 25 300-päevane Tõnis ja 12 700-päevane Jarek!

Sõbrapäeva kohtumised toimuvad:

T 13. veebruaril – Tartu Eesti Rahva Muuseumis
Kes veel ei ole käinud selles suures ja uhkes majas, mis täis meie rahva ajalugu, siis nüüd on topeltpõhjus tulla. Ja ega kõiki meid ju sinna presidendi vastuvõtule ei kutsuta …

K 14. veebruaril – Tallinna Kultuurikatla Black Boxis
Hetkel konkurentsitult pealinna popim koht, kuhu kõlbas tulla isegi Angela Merkelil (tal oli seal nii mõnus, et jäi lausa magama …)

N 15. veebruaril – Virla Siidrifarmis
Vot see on koht, mida sa pead kindlasti nägema! Kolm aastat tagasi kolis peremees esiisade tallu ja ehitas vanast laudahoonest šampanja meetodil käsitöösiidrit valmistava maaromantilise paiga. Farm asub Tallinnast 50 kilomeetri kaugusel Virla külas, Harjumaal, Kõue mõisa naabruses.

Kontsertide algus kõikjal kell 19:00.

Vaata lisa Facebookist: www.facebook.com/legendtonismagi