browser warning text

TÜ loodusmuuseumi looduspäevad

TÜ loodusmuuseum kutsub õpilasi koolivaheajal uurima kevadlinde ja mereelustikku.

Loodusmuuseum kutsub 7-14-aastaseid õpilasi koolivaheajal uurima kevadlinde, mereelustikku ja maailma loomi. Looduspäevad toimuvad 21. ja 23. märtsil 2017 algusega kell 10 Tartu Ülikooli loodusmuuseumis Vanemuise 46.

Looduspäevadel toimub mõlemal päeval kaks õpituba, kuhu on oodatud osalema 7-14-aastased õpilased. 21. märtsil õpivad lapsed tundma Eesti kevadlinde, nende laulu, häälitsusi ja välimust. 23. märtsil uuritakse mereelustikku: tutvutakse hüljeste, kalade, lindude ja selgrootutega. Lisaks toimub mõlemal päeval zooloogia õpituba, kus õpitakse tundma erinevaid maailma loomi ning tehakse loodusmuuseumi elavnurgas tutvust sealsete eksootiliste asukatega: mao, kilpkonna ja tarantliga.

Looduspäevad algavad kell 10 ning toimuvad Tartu ülikooli loodusmuuseumi õppeklassides 247 ja 248. Päeva jooksul külastatakse ka loodusmuuseumi ekspositsiooni.

Looduspäevi viivad läbi muuseumipedagoogid Külli Kalamees-Pani, Aivo Tamm ja Karin Pai.

Looduspäevadele on vajalik eelnevalt registreeruda. Osalustasu üheks looduspäevaks on 6 eurot lapse kohta ning seda saab tasuda enne üritust loodusmuuseumi kassas.

Looduspäevi toetab Keskkonnainvesteeringute Keskus.

Info ja registreerimine:

Tartu Ülikooli loodusmuuseum
+372 737 6076
loodusmuuseum@ut.ee

Vaata veel: