browser warning text

TÜ Viljandi kultuuriakadeemia kontsert "Made Nº3"

TÜ Viljandi kultuuriakadeemia muusikaosakonna kontserdisarja "Made" kolmas kontsert leiab aset 21. märtsil 2018 kell 19.00 Sakala keskuses.

"Mademel" astuvad üles kultuuriakadeemia ansamblid, kes esitavad pärimus-, pop- ja džässmuusikat. Ühes koosseisus esinevad esimese kuni kolmanda kursuse tudengid ning sarja kolmanda kontserdi jaoks on uue repertuaariga koos proove tehtud veebruari keskpaigast saati. Kui sügissemestril anti kaks kontserti sama koosseisuga ning vahetus vaid juhendaja, siis märtsikuu kontserdiks on muutunud nii ansamblikaaslased kui ka juhendaja. Laval saab näha viite rütmimuusikute ja nelja pärimusmuusikute koosseisu.

Ahto Abner, ühe rütmimuusikaansambli juhendaja, kirjeldab "Madet" järgmiselt: "Muusikamaja "Made" on nagu lennukisõit Viljandi kohal - lühikese aja jooksul saad ülevaatliku pildi, mida kultuuriakadeemias tehakse, ning muljetavaldava elamuse tundest, kuidas muusika kannab..."

"Made" on Tartu Ülikooli Viljandi kultuuriakadeemia muusikaosakonna kontserdisari, mis toob muusikamaja seinte vahel heliseva loomingu ka laiema avalikkuse ette. Sarja "Made" esimene kontsert leidis aset oktoobris Viljandi gümnaasiumis ja teine detsembris Pärimusmuusika aidas. Õppeaasta jooksul on kokku neli kontserti ja alati vahetub kas juhendaja või ansambli koosseis, seega on kõik kontserdid omanäolised.

Sissepääs kontserdile tasuta.

Vaata veel: