browser warning text

Viru Folgi sügissimman

Põhjamaise muusika festivali "Viru Folk" on tänaseks Käsmus peetud juba 10 aastat. Alati augustis. Viru Folgi sügissimman saab teoks aga esimest korda.

Korraldajate peas on juba mõnda aega mõlkunud mõte festivaliga ka Rakveres, Lääne-Virumaa pealinnas midagi toredat teoks teha. Sügis näib selleks sobivaim aeg. Ja Rakvere Kultuurikeskus igati sobiva atmosfääriga paik, kus ühe pika, pimeda sügisõhtu jooksul kahel korrusel üks korralik folgipidu maha pidada.

Kultuurikeskuse suures saalis pakuvad 6 tundi järgemööda tantsulusti vaheldumisi tänavu oma 45-aastast sünnipäeva tähistanud Kukerpillid ja TV3 "Rahvabändi" saate finalist Väliharf, keldrisaalis omakorda pakuvad terve õhtu jooksul kontserdielamusi tänavune kolmekordne "Etnokulbi" nominent Rüüt ja Karkude näitlejatedünastia noorema põlvkonna esindaja Tõnis Kargu autorilaule esitav Pööriöö.

Rakvere Kultuurikeskuse väikeses saalis on avatud Sinilille Baar ja keldrikorrusel Pätsi kohvik. Soodushindadega majutust pakuvad simmanirahvale Katariina Külalistemaja ja Villa Theresa.

Vaata veel: