browser warning text


Tants > Ühingud ja liidud

Folklooriselts Jõgevahe Pere

organisatsioon

Folklooriselts Jõgevahe Pere loodi 1988. aastal. Käesoleval ajal tegutsevad seltsis kaks naisrahvatantsurühma, neidude ja seenioride tantsurühm ning rahvaliku muusika ansambel Tempora Mores.

Telefon (+372) 5649 5471 m_erki@hotmail.com
MTÜ Sõltumatu Tantsu Ühendus

organisatsioon

STÜ on vabakutseliste tantsukunstnike ja -organisatsioonide poolt 2005. aastal loodud produktsiooni agentuur, mis toob välja ja esitab nii kohalikke kui rahvusvahelisi nüüdistantsu lavastusi ja loob loomekeskkondade näol ruume ideede vahetuseks ja analüüsiks tantsukunstnike ja selle huviliste vahel.

Meie loomingulise tegevuse eesmärgiks on märgata enda ümber toimuvat, tuues kokku erinevaid inimesi, arusaamu ja mitmekülgsust ning julgustada inimesi oma vaatenurkade väljendamisele.
Loomingulise programmi koostamisel lähtume kunstnike või loovühenduste algatusest ning subjektiivselt põhjendatud motiivist loominguliseks avalduseks.

MTÜ Terek

organisatsioon

Noor Ballett MTÜ

organisatsioon

Telefon (+372) 5664 0426 http://www.noorballett.edu.ee/
Tartumaa Rahvatantsujuhtide Liit

organisatsioon

Loodud 2012. Tartumaa rahvatantsu alase tegevuse edendamine ja arendamine. Rahvatantsu alaste sündmuste, koolituste jm korraldamine.

Telefon trl.tegijad@gmail.com http://trltegijad.wordpress.com/
Tartumaa Rahvatantsujuhtide Liit

organisatsioon

Tartumaa Rahvatantsujuhtide Liit on loodud 2012. aastal. Eesmärgid: Tartumaa rahvatantsualase tegevuse edendamine ja arendamine, rahvatantsusündmuste, koolituste jm korraldamine.